Czekaj...

O firmie

Firma Intacto sp. z o.o. istnieje od 2005r i została założona przez osoby mające wieloletnie doświadczenie w branży informatycznej. Rozpoczynając działalność od dystrybucji sprzętu komputerowego, a następnie rozszerzając ją o sprzedaż i instalację oprogramowania oraz serwis urządzeń drukujących zebraliśmy zespół wykwalifikowanych i utalentowanych pracowników.O_Firmie
Specjalizujemy się w rozwiązaniach integratorskich oraz systemach bezpieczeństwa środowiska teleinformatycznego. Współpraca z klientami polega na kompleksowej analizie potrzeb, projektowaniu rozwiązań informatycznych, a następnie ich wdrażaniu i integracji.
Zajmujemy się m. in.:
– dostawami i budową nowych systemów,
– migracjami środowisk informatycznych również z infrastruktury fizycznej do wirtualnej,
– modernizacjami istniejących rozwiązań IT.
Zapewniamy wsparcie powdrożeniowe oraz profesjonalne usługi serwisowe.
Wraz z naszym rozwojem, serwis urządzeń drukujących, przekształcił się w dział zajmujący się kompleksowym zarządzaniem wydrukiem w przedsiębiorstwach.
Od początku istnienia związaliśmy się z czołowymi producentami sprzętu komputerowego i oprogramowania, jak Hewlett-Packard, Microsoft, NEC, APC, Eaton, Fortinet, F-Secure, Vmware,  Eset. Potwierdzeniem zdobywanych kwalifikacji jest ciągle rosnąca liczba wdrożeń oraz uzyskanie takich tytułów jak HP Gold Partner czy Microsoft Silver Partner, Fortinet Silver Partner, itd.
Nasza dbałość o jakość sprzedawanych produktów oraz usług, a także zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa informacji są od 2013r. potwierdzone certyfikatami ISO 9001 i 27001. Także w 2013r. wdrożyliśmy normę ISO 14001 (System Zarządzania Środowiskowego).
Bogata wiedza techniczna i handlowa naszego zespołu pozwala nam na indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta, co zapewnia mu optymalny dobór rozwiązania.