Czekaj...

Serwis komputerów i notebooków.

Serwis obejmuje naprawy komputerów i notebooków wszystkich wiodących producentów (HP, Lenovo, Fujitsu, Toshiba, Dell, Acer, Asus)

Serwis komputerów

Serwis komputerów INTACTO specjalizuje się w obsłudze klientów biznesowych. Do serwisu trafiają zarówno komputery na naprawy pogwarancyjne, przeglądy okresowe, prace konserwacyjne jak i te komputery, które uległy uszkodzeniu.
Każda usługa poprzedzona jest bezpłatną ekspertyzą i akceptacją przez klienta kosztów naprawy/konserwacji.
Martwisz się częstymi awariami sprzętu w Twojej firmie i przestojami w pracy jakie to powoduje to zaufaj profesjonalistom i oddaj swój sprzęt pod naszą opiekę. Pamiętaj, że łatwiej zapobiegać awariom sprzętu niż je usuwać. Jeśli jednak już do awarii dojdzie zrobimy wszystko by naprawiony sprzęt jak najszybciej wrócił do Twojej firmy.

Serwis notebooków

Notebooki, praktyczne podręczne komputery coraz częściej goszczą w naszych firmach. Jeśli chcesz by gospodarka IT sprawnie działała w Twojej firmie serwis notebooków INTACTO oferuje usługi w zakresie: sprawdzenia legalności oprogramowania, aktualizacji oprogramowania oraz pomocy technicznej przy zakupie dodatkowego sprzętu komputerowego i oprogramowania oraz jego implementacji do istniejącej infrastruktury IT. Nasz serwis pomoże Ci odzyskać dane po awariach a także zaproponuje wdrożenie zasad polityki bezpieczeństwa informacji by w razie kolejnych awarii wszystkie Twoje informacje były bezpieczne i łatwe do odzyskania.