Czekaj...

Spraw sobie prawdziwy tablet dla firm i nie tylko.

HP_Elitepad_2Odkryj narzędzie najnowszej generacji przydatne na co dzień przy prowadzeniu firmy: HP ElitePad – cienki i lekki tablet klasy premium wyposażony w system Windows® 8.
Postaw na wydajność w zasięgu ręki. Sięgnij po nieograniczony potencjał, korzystając z pełnej gamy dodatków zaprojektowanych z myślą, aby podnieść efektywność Twojej pracy. Ten łatwy do wdrożenia i zarządzania oraz wyposażony w wysokiej klasy zabezpieczenia tablet biznesowy HP ElitePad to krok naprzód w rozwoju Twojej firmy.

Elastyczne opcje dostosowywania

Dodatki do tabletu HP ElitePad w postaci Expansion Jacket , wraz z rezerwową baterią Jacket Battery wydłużającą czas pracy pozwalają pracować bez stresu. Jeśli zadokujesz HP ElitePad w biurze, zyskasz komputer biurkowy. Natomiast HP ElitePad Expansion Suite zmienia prawdziwy tablet dla firm w globalne rozwiązanie dla biznesu.

Działaj z mocą

Wsparcie dla istniejących aplikacji biznesowych oraz opcje oprogramowania i urządzeń przeznaczone dla konkretnej branży umożliwiają wdrażanie proste i dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Dotyk

Jasny wyświetlacz o przekątnej 25,55 cm i proporcjach 16:10 pozwala Ci spędzać mniej czasu na przewijaniu ekranu, a więcej na pracy. Dzięki funkcjom dotykowym, rysikowi i komunikacji głosowej możesz pracować tak, jak lubisz najbardziej.

Całkowita ochrona

Na straży Twojego HP ElitePad stoją systemy antywirusowe i programy zabezpieczające przed próbą kradzieży danych: HP Client Security, HP BIOS Protection i Microsoft Defender3,5.

HP_Elitepad_1